Her şey değişir ,hiçbir şey değişmez; TERRE D’HERMÈS 2012 LIMITED EDITION “SÉRIE H”

 

2008’de bir toz esintisiyle, 2009’da optik oyunlarla ve 2011’de baskılarla hareketlendirilen şişe, 2012’ye özel sınırlı sayıdaki koleksiyonunda üç farklı şişeyle ortaya çıkıyor. 3 farklı grafik tasarımdan oluşan seri, birlikte
Terre d’Hermès’in hem eau de toilette hem de parfüm versiyonunu içeren  Série H koleksiyonunu oluşturuyorlar.

Terre d’Hermès şişesine yeni bir yaratıcılık katan bu tasarımlar, Hermès tasarımcısı Philippe Mouquet’nin yarattığı orijinal şişeye özgünlüğünü katan tüm detayları da barındırıyor.

Terre D’Hermès « Série H », eau de toilette

 

Hermès Moda Evi’nin burnu Jean-Claude Ellena, parfümü yerle gök arasında uzanan bir koku olarak yarattı. Ayakları yere basan ve düşleri olan erkekler için doğayla direk temas eden ama sofistike bir koku. Terre d’Hermès farklı paradokslar ortaya koyan “dikey bir koku” olarak erkekler için oluşturuldu: greyfurt ve portakalın birbirine geçmiş keskin kokusu, çakmaktaşının soğuk ve mat kokusu, karabiber ve pembe biber tanelerinin büyüleyici kıvılcımları ve sedir ağacı.

Terre D’Hermès « Série H », parfüm

Parfüm yeni bir yoğunluk için farklı bir perspektif sunuyor. Eau de toilette versiyonundaki canlı ve keskin greyfurt ve portakal notaları, shiso yapraklarıyla vurgulanıyor: bu Asya kökenli bitki, lezzetli ve naneli aromasıyla, parfümün etkisini arttıran bir rol oynuyor.

Odunsu notaların daha da arttırılması, parfüme inanılmaz bir çekicilik ve karizma katıyor. Terre d’Hermès parfüm, materyaller arasında harika bir denge yakalarken, yeni heyecanları ve tarzları da keşfe davet ediyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s