DAHA TEMİZ BİR GELECEK İÇİN ALF S TEAM İLE TEMİZLİK DEVRİMİ BAŞLIYOR

 

Rahat kullanımı sayesinde çok kısa bir sürede mutfağınızdan banyonuza kadar evinizin her alanında  pratik ve etkili sonuç veren ALF S TEAM  Buharlı Temizlik Makinesi kimyasal madde kullanmadan en zor temizliğin bile üstesinden geliyor.

Kimyasal madde ve deterjan kullanmadan; %100 doğal temizlik ARTIK MÜMKÜN.

Rahat ve ergonomik kullanımı sayesinde çok kısa bir sürede mutfağınızdan banyonuza, çocuklarınızın odasından aracınızın detay temizliğine kadar tüm yaşam alanlarınızda pratik ve etkili sonuç veren ALF S TEAM  Buharlı Temizlik Makinesi kimyasal madde kullanmadan en zor temizliğin bile üstesinden geliyor.

Yüksek sıcaklıktaki basınçlı buharın gücüyle daha az zamanda daha az enerji harcayarak, eskisinden çok daha temiz ve sağlıklı ortamlar yaratmak ARTIK MÜMKÜN.

Çünkü artık ALF S TEAM var.

ALF S TEAM, ileri teknoloji ile üretilen, güvenilirliği ve etkinliği testlerle kanıtlanmış, %100 doğal, patentli, su bazlı özel dezenfektanı ile birleştiğinde hastalığa yol açabilen bakteri ve virüs gibi mikropları saniyeler içerisinde yok ediyor. Çevreye karşı sorumlu, geri dönüşümlü ve geri dönüştürülebilir malzemeler kullanılmıştır.

Çevre dostudur.

Her türlü zeminde kolayca ve güvenle kullanılan ALF S TEAM ürün gurubu, çocuğunuza temas yolu ile bulaşabilecek tüm hastalıkları sorun olmaktan çıkarıyor.

ALF S TEAM AİLESİ

ALF Steam Mop SPEEDY: Buharın gücünü kullanarak hızlı, pratik ve etkin bir temizlik sunar. 30 saniye gibi kısa sürede buhar üreterek verimli ve kolay bir zemin temizliği sağlar. Kaliteli, kullanışlı ve uzun ömürlüdür.

ALF Steam Force HERO: 3.5 barlık buhar basıncı, özel dezenfektan ile birleşerek mikro&biyolojik temizlik sağlar. 135 C° sıcaklık etkisi ile zorlu zemin kirlerini ve ulaşılması güç yerleri kolayca temizler. Kolay kullanım özelliklerinin yanı sıra yüksek basınçlı buhar teknolojisi ve özel dezenfektan ile eşsiz bir temizlik ve hijyen sağlar.

ALF Steam Force HANDY: 3.5 barlık yüksek buhar basıncı özelliği ve özel dezenfektan ile mikro&biyolojik temizlik sağlar. Elde taşınabilir ve kullanımı kolaydır. 135 C° sıcaklık etkisi ile yüksek bir temizlik gücüne sahiptir. Fayans ve derz gibi temizlenmesi zor noktaları; mutfak, banyo, tuvalet gibi hijyenin en önemli olduğu alanları kolayca temizler ve mikroplardan arındırır.

ALF Steam Force MULTI: 5 barlık yüksek basınçlı buhar ve özel dezenfektanın olağanüstü etkisiyle mikro&biyolojik temizlik sunar. 145 C° buhar sıcaklığına sahip ürünümüz, zorlu zemin kirlerinin yanı sıra çok çeşitli aparatları sayesinde yaşadığımız ortamları mikroptan arındırarak hijyenik bir yaşama alanı sağlar.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s