DÜNYANIN FİLMİ MUBI’DE, MUBI ŞİMDİ SONY INTERNET TV’DE!Türkiye’de ‘her güne bir taze film’ gibi bir yaklaşımla yola çıkan ve her güne dair tatlı bir merak yaratan MUBI şimdi de SONY işbirliğiyle heyecanı artırıyor.
MUBI ve SONY işbirliği dünya sinemasının en özgün ve en başarılı yapıtları arasından, geniş bir ekibin özenle yaptığı seçkiyi, filmseverlere televizyonları üzerinden ulaştırmayı başarıyor.
SONY’nin tanıtımını gerçekleştirdiği   BRAVIA HX850 serisi ile birlikte hediye edilen bir senelik ücretsiz MUBI üyeliği ile tüketiciler tam bir sene boyunca, her gün yeni bir film izleyebiliyor ve MUBI online topluluğunun tüm ayrıcalıklarından faydalanabiliyor. Ayrıca, SONY ve MUBI işbirliği kapsamında halihazırdaki SONY internet bağlantılı televizyon kullanıcılarına veya Blu-Ray ev sinema ya da oynatıcı sahiplerine de 30 günlük deneme paketi hediye ediliyor. Tüketiciler, deneme paketi ya da ücretsiz üyeliği bittiğinde ise MUBI tarafından belirlenen ücret tarifesi üzerinden, sinema keyfini sürdürebiliyor.

MUBI ve SONY birlikteliğinin en önemli noktalarından biri de içeriği taçlandıran görüntü  kalitesi… İzlenen filmin yaşattığı deneyim, SONY’nin benzersiz görüntü anlayışıyla tam anlamıyla ‘mükemmelleşiyor.’

Beş yıldızlı SONY HX850 ve BRAVIA TV Ailesi ile bir araya gelen MUBI’nin benzersiz film deneyimi harika bir etki yaratmaya ve film izleme alışkanlıklarınızı yeniden tanımlamaya şimdiden hazır!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s