KÜÇÜK BİR ŞİŞEDE DİŞİLİK CARTIER-BAISER VOLE’ SHIMMERING

Cartier Parfums, çok sevilen LES HEURES DE PARFUM ve diğer özel koleksiyonların ardından, yeni, kadınsı ve son derece dikkat çekici bir kokuyla huzurlarınızda.

Sezgileriyle, yeni ve çağdaş koku anlayışıyla, hayal gücü ve zarafetten ilham alan Mathilde Laurent, Cartier burunu olarak karşımıza çıkmakta. Mathilde Laurent tarafından tasarlanan koleksiyon sanat değeri olan bir kreasyondur.

Bir mücevhere eklenen değerli taşlar gibi, parfümün içeriğini oluşturan ham maddeler de özenle seçilir. Bir kokuyu ön plana çıkarmak ve Cartier tarzını devam ettirmek, kararlılık istediği kadar ustalık ve hâkimiyet de ister.

BAISER VOLÉ SHIMMERING

Bir zamanlar, tüm çiçeklerin hem kralı hem de kraliçesi olan olağanüstü bir çiçek vardı: zambak.

Batıl inançların, ilahi gücün çiçeği.

Altın rengindeki pistili erkeklerin başını döndürüyor, onları sarhoş ediyor ve kokusuna tutsak ediyor.

Sınırlı sayıdaki bu ilk özel koleksiyonuyla, zambak kokusunun tüm gücünü açığa çıkarıyor ve Baiser Volé’yi muhteşem altın yansımalarla aydınlatıyor.

BAISER VOLÉ

CARTIER PARFUMS

O bir koku değil, ama bir çiçek.

Bir zambak.

Bir davet değil, doğaçlama bir hırsızlık.

Beklemeye sabrı olmayan çok acil bir öpücük.

Son derece sade ve gerçek bir zambağın hayaliyle güçlenmiş ani bir dürtü…  Tatlı, arzulanan çiçeksi bir kucaklama. Kraliçelerin mücevherleri  için en büyük zambak, kendini açıkça, sade ama ihtişamlı bir şekilde sunan bir zambak. Muhteşem, çekici ve enerjik kokusuyla tamamen heyecanla dolu bir Kraliçe çiçeği. Var oluş sebebi nedir? Tüm kasırgalarıyla tutkulu bir öpücük tarafından kaçırılmış bir hayat.

Baiser volé ya da çalınmış öpücükle her şey ortadan kayboluyor… Peki, ama hırsız kim? Kadın mı yoksa adam mı? Farketmez. Her ikisi de, cilde imzasını atan, kendinden iz bırakan bu çiçekli, zarif, yumuşak ve samimi kokusuyla kokunun dürtüsüyle son derece heyecanlılar.

Cartier burunu Mathilde Laurent için, Baiser volé’yi hazırlamak oldukça cesur bir işti. Vanilya kokan, pudra renkli bir buket çiçeği tüm açılardan kadının boynunda hayal etti: suyun şeffaflığı, bir yaprağın tazeliği ve bir çiçeğin şehveti.

Neredeyse elle tutulabilir bir parfüm için bir çiçeğin çok detaylı çalışılması. Çiçeğin gerçek kokusuna çok yakın olan bir parfümün ortaya çıkması.

Yalnızca bir zambak, yalnızca bir öpücük.

 BAISER VOLÉ

KÜÇÜK BİR ŞİŞEDE DİŞİLİK

Altın yansımalar, şeffaflık ve değerin sunduğu tatlı bir tutku.  Zarif cam şişesi,  sade ve basit tasarımıyla, cazibesini ve kalıcı kokusunu yansıtıyor. Pürüzsüz, şık metal kapağı, parfümün karşı koyulmaz “Aç beni” davetiyesine suç ortağı niteliğinde.

Şişe, güzelliğini malzemesinde, şişesinde ve içindeki kokusunda saklayan “Cartier”i tam anlamıyla sembolize ediyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s